Temat
:
[XXVII kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 30 maja, godz. 17:30
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
3
29.05.2020, 11:30
grogoriogreg
napisał(a):
Klemenz, jeśli tylko nie ma urazu, to na 100% wyjdzie w podstawowym składzie, bo jest naszym najlepszym obrońcą.
Nie wyjdzie, bo pauzuje w związku z 8 żółtą kartką.
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr