AS82 napisał(a):

|
Wisła wykupiła Kuljevica , czyżby to oznaczało ,że Basha odchodzi ?
|
raczej inwestycja w przyszłość. Basha pokazuje, że stać Go na dobrą grę a z Żukowem i Saviceviciem to w tej chwili jeden z najlepszych środków w kraju.Jeśli nie najlepszy. Przyszły rok- jeśli nie będzie kontuzji i zostanie cały skład to będzie walka o europejskie puchary i to tam Basha będzie mógł się naprawdę wypromować.