Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86090
Stary 29.05.2020, 08:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wisła wykupiła Kuljevica , czyżby to oznaczało ,że Basha odchodzi ?
raczej inwestycja w przyszłość. Basha pokazuje, że stać Go na dobrą grę a z Żukowem i Saviceviciem to w tej chwili jeden z najlepszych środków w kraju.Jeśli nie najlepszy. Przyszły rok- jeśli nie będzie kontuzji i zostanie cały skład to będzie walka o europejskie puchary i to tam Basha będzie mógł się naprawdę wypromować.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując