|
Cholera wie co to oznacza, może po prostu tyle, że dogadaliśmy się z miastem, więc się kasa znalazła, a może pincet innych rzeczy, ale na pewno jest to inwestycja na przyszłość, musiał naprawdę niesamowicie się prezentować na treningach, że właściwie tylko na ich podstawie go wykupili. A co do odejść to też trzeba się ich spodziewać zwłaszcza po sezonie, ale czy akurat Basha miałby odejść to nie wydaje mi się, prędzej Żukow.
|