Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Gorlicki Wiślak
Junior Member
Od: 01.2009
Skąd: Gorlice
Offline
#
5117
28.05.2020, 17:13
Marzy mi się aby drugi komplet strojów był niebieski a trzeci biały tak jak w sezonie 2008/2009
Wtedy przez chyba 2 sezony właśnie tak było a później po wygaśnięciu umowy z Umbro i podpisaniu Adidasa drugie komplety były już zawsze białe
Ostatnio edytowane przez Gorlicki Wiślak : 28.05.2020 o godz. 17:17.
Gorlicki Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gorlicki Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez Gorlicki Wiślak