|
Może wykorzystają okazje ze zmianą sponsora technicznego, żeby zaimplementować historyczny herb np. żeby był na sprzęcie treningowym, polówkach itd. bo piłkarze i tak wiadomo będą grać z białą gwiazdą jak dotychczas, a loga spółki zmieniać chyba nie zamierzają/ szkoda hajsu na rebranding.
|