Bilety w drodze losowania powinny trafić tylko do członków Socios, którzy posiadają karnety.
Dzieciom z domów dziecka kupi się bilety jak cały stadion otworzą. Tak nie wiedzę sensu. Jak nie będzie dopingu to tak ich nie przekonamy do chodzenia na mecze, bo to doping i oprawy zawsze ich najbardziej rajcowały, dlatego lepiej dać je kibicom, którzy wspierają klub.
