Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.05.2020, 17:25
nadrobić 6 punktów w 4 meczach gdy gra się z liderem i wiceliderem? I minąć 5 innych zespołów? Nie no, zejdźmy na ziemię. Musielibyśmy wygrać wszystko jak leci i jeszcze liczyć na to, że nie zagra powyżej normy nikt z Jagi, Rakowa i Płocka. Raczej science fiction.


Też liczę na to że początkowy brak formy wszyscy nadrobią "chcicą". Ponad dwa miesiące przerwy, głód gał będzie duży. Tu nawet nie chodzi o to, czy tempo będzie podobne do tego sprzed lockdownu, ale to, że nikt nie przejdzie obok meczu. I Pulpet może mieć rację - oby pomogła bardziej piłkarska jakość a nie wybieganie. Wtedy też będziemy mieć większe szanse.
Odpowiedz cytując