Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 15.05.2020, 08:44
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Na dobry początek standardowo nikt nie chce przegrać - 2:2
Jak nikt nie chce przegrać to raczej 0-0

Nie spodziewam się gradu goli. Raczej niskiego tempa spotkania i mało składnej gry.

Największy plus to wyleczeni kontuzjowani. Jesli gra zaskoczy to spokojnie mamy szansę na wygrana
Odpowiedz cytując