El'kabat napisał(a):

Na dobry początek standardowo nikt nie chce przegrać - 2:2
|
Jak nikt nie chce przegrać to raczej 0-0
Nie spodziewam się gradu goli. Raczej niskiego tempa spotkania i mało składnej gry.
Największy plus to wyleczeni kontuzjowani. Jesli gra zaskoczy to spokojnie mamy szansę na wygrana