Temat
:
[XXVII kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 30 maja, godz. 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa
Offline
#
37
13.05.2020, 12:46
Panowie, zaczekajmy z tą pierwszą 8. Trzeba to wziąć na chłodno. Zagramy pierwszy mecz, zobaczymy jak przygotowani jesteśmy my, jak reszta ligi i wtedy będzie można zacząć jakąś dyskusje
Szelu_BRW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szelu_BRW
Znajdź inne posty napisane przez Szelu_BRW