Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 12.05.2020, 09:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jako twórca posta sam go możesz edytować...

Garbarnia płaciła za kilka sektorów + zaplecze 20 tys zł na mecz. Pewnie u nas będzie podobna kwota lub nawet mniejsza.
O właśnie! Fajnie, że Garbarnia wynajmowała stadion, a miasto się wtedy zgodziło na tę kwotę. Mam nadzieję, że teraz to będzie poważny argument w ręku dla nas przy negocjacji warunków.
Odpowiedz cytując