|
Termin już ustalony, wracamy do gry...
30 maja, godz. 17:30. Prawie 3 miesiące przerwy bez piłki, ciekawe jaką formę zaprezentujemy. Ciężko cokolwiek napisać oprócz tego, że musimy ten mecz wygrać!
Jedyny plus tej przerwy to powrót Turgemana.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.05.2020 o godz. 21:55.
|