Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline
#
86070
07.05.2020, 15:12
No tak, to oczywiste.
Po prostu mówię, że taka cena nie jest z dupy. Gdyby grał w Legii, zapewne byłby już teraz co najmniej piątkę warty.
caucus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do caucus
Znajdź inne posty napisane przez caucus