Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86070
Stary 07.05.2020, 15:12
No tak, to oczywiste.

Po prostu mówię, że taka cena nie jest z dupy. Gdyby grał w Legii, zapewne byłby już teraz co najmniej piątkę warty.
Odpowiedz cytując