Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86068
Stary 07.05.2020, 12:05
Ma dopiero 17 lat, z napastników w Polsce może Kownacki w ostatnich latach zaczął wcześniej grać.

Strzelił w tym sezonie też już 3 gole. W seniorskiej piłce pokazał już strzał z lewej nogi, drybling, wychodzenie na pozycję.

Jest wysoki, więc docelowo może być typową dziewiątką. On dopiero za 10 lat będzie zaczynał "najlepszy wiek dla piłkarza".

Bez kryzysu koronawirusowego wyobrażam sobie, że ktoś mógłby za niego dać 5 baniek.

Teraz może być o to trudniej, ale jeśliby rozegrał cały sezon, grając średnio około 45 minut na mecz i do tego walnie jeszcze kilka bramek, to z 5 mln euro ktoś pewnie wyskoczy. Może nawet więcej.
Odpowiedz cytując