Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86066
Stary 06.05.2020, 16:57
Wg mnie 5 baniek Euro to już nie jest pryszcz dla takiego klubu jak Napoli, szczególnie za tak młodego zawodnika (to jedna wielka niewiadoma dla nich - spore ryzyko, że się nie rozwinie odpowiednio).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 06.05.2020 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując