|
Wg mnie 5 baniek Euro to już nie jest pryszcz dla takiego klubu jak Napoli, szczególnie za tak młodego zawodnika (to jedna wielka niewiadoma dla nich - spore ryzyko, że się nie rozwinie odpowiednio).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 06.05.2020 o godz. 16:59.
|