serek.c2 napisał(a):

|
Tak, na pewno tyle zapłacą, zważywszy na to, że za pół roku mogą go mieć za free...
|
Może z naszego punktu widzenia tak to wygląda, ale dla tego typu klubów, takie 5 baniek, to pryszcz.
Owszem, mógłby sobie taki klub poczekać i za friko capnąć młody talent, ale jest jeden mały problem, takich klubów polujących na znakomicie rokujących mlodych, jest przynajmniej kilka. Jak ktoś będzie czekał na darmową okazję (dla nich zresztą 5 mln, to prawie darmo), to potem zobaczą figę z makiem, bo inny ich nakryje czapką. Oczywiście, jak jakiś klub przekona np. ojca Buksy do konsekwentnego czekania na koniec kontraktu, to nic się nie da zrobić, ale raczej dany klub nie powinien na to liczyć
