|
Prawda jest taka, że wszystkie karty w ręku ma Olek i jego menadżer. Jak będą chcieli żeby Buksa podpisał nową umowę, to podpiszę a jak nie to nie, a rozmowa na temat kwot transferowych jest totalnie wyssana z palca, przecież to od razu widać, że te artykuły to jakieś bajdurzenie włoskie. Jeśli chodzi o meritum, to mnie już osobiście wkurza to ciągłe przeliczanie Buksy na hajs, jakby to nie był nasz wychowanek, swój chłopak, tylko jakiś Murzyn przywieziony w bagażniku. Ja jestem optymistą jeśli chodzi o te sprawę, skoro jest dobra wola z obu stron, a i z punktu widzenia rozwoju piłkarza nie ma raczej lepszej opcji niż przebijanie się dalej w Wiśle, to nie ma co srać ogniem, będzie co ma być.
Ostatnio edytowane przez Matios98 : 06.05.2020 o godz. 12:51.
|