Szneka napisał(a):

|
póki co- optymistycznie zakładając-Olek Buksa jest nasza największa nadzieją na wyjście z długów. śmiem twierdzić, że pójdzie za jakiś czas za ponad 10 mln euro i dzięki pieniądzom za Niego wyjdziemy na prostą.
|
przecież tu chodzi o zarządzanie ryzykiem
5mln teraz
i MOŻE 10mln w przyszłości , a może 1mln w przyszlości
chłopak ma 16 lat , tak na dobra sprawe nie wiadomo na 100% to z niego wyrosnie, poki co jest wybitny JAK NA SWÓJ WIEK