Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86062
Stary 06.05.2020, 11:32
Szneka napisał(a):Wyświetl post
póki co- optymistycznie zakładając-Olek Buksa jest nasza największa nadzieją na wyjście z długów. śmiem twierdzić, że pójdzie za jakiś czas za ponad 10 mln euro i dzięki pieniądzom za Niego wyjdziemy na prostą.
przecież tu chodzi o zarządzanie ryzykiem

5mln teraz

i MOŻE 10mln w przyszłości , a może 1mln w przyszlości

chłopak ma 16 lat , tak na dobra sprawe nie wiadomo na 100% to z niego wyrosnie, poki co jest wybitny JAK NA SWÓJ WIEK
Odpowiedz cytując