Myślę, że gdyby ktoś dawał teraz 3 mln E to Wisła by przyjęła ofertę. Co innego gdyby miał jeszcze z 2 lata kontraktu. Ale obawiam się, że podpisze z kimś i odejdzie za darmo...
A jak przedłuży to śmiało będzie można chłopakowi oprawę zrobić bo może być naszym kluczem do wyjścia na prostą

To tak w formie żartu.