Ogryzek napisał(a):

|
Tak może powiedzieć ktoś kto ma stabilną sytuacje bez długów. Dla nas to astronomiczna kwota - w zasadzie pozwalająca spłacić stare zadłużenie. Zbyt duże ryzyko żeby odmówić.
|
póki co- optymistycznie zakładając-Olek Buksa jest nasza największa nadzieją na wyjście z długów. śmiem twierdzić, że pójdzie za jakiś czas za ponad 10 mln euro i dzięki pieniądzom za Niego wyjdziemy na prostą.