Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86059
Stary 06.05.2020, 08:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak może powiedzieć ktoś kto ma stabilną sytuacje bez długów. Dla nas to astronomiczna kwota - w zasadzie pozwalająca spłacić stare zadłużenie. Zbyt duże ryzyko żeby odmówić.
póki co- optymistycznie zakładając-Olek Buksa jest nasza największa nadzieją na wyjście z długów. śmiem twierdzić, że pójdzie za jakiś czas za ponad 10 mln euro i dzięki pieniądzom za Niego wyjdziemy na prostą.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując