gizmowisla napisał(a):

|
tak tak , dadza nam 5 mln za chlopaka ktoremy sie konczy kontrakt za pol roku - i moze przejsc za darmo
|
Jak jest kolejka chetnych to bierze sie jednego na strone i mówi: sluchaj Alvaro czy tam Mauro, to prawda że za pol roku mozecie go miec za darmo, ale tak mysli 12 innych klubów zainteresowanych. Placicie 5tke jest wasz 1 lipca

prosta gadka
(koloryzowane)
