Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
 
Od: 11.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86057
Stary 05.05.2020, 17:51
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
tak tak , dadza nam 5 mln za chlopaka ktoremy sie konczy kontrakt za pol roku - i moze przejsc za darmo
Jak jest kolejka chetnych to bierze sie jednego na strone i mówi: sluchaj Alvaro czy tam Mauro, to prawda że za pol roku mozecie go miec za darmo, ale tak mysli 12 innych klubów zainteresowanych. Placicie 5tke jest wasz 1 lipca prosta gadka

(koloryzowane)
Odpowiedz cytując