Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86053
Stary 05.05.2020, 12:31
Szneka napisał(a):Wyświetl post
ja bym Go nie sprzedawał.5 mln euro na dziś to duża kwota ale na jutro może okazać się groszami.
Teraz to wróżenie z fusów taka prawda. W jakim kierunku pójdą ceny to nikt nie jest w stanie przewidzieć. Może się okazać, że skończy się hossa na płacenie dużych kwot za młodych Polaków. Ciężko powiedzieć. Jeżeli faktycznie na stole leżałoby 5 mln EUR to chyba byłaby to z punktu widzenia Wisły oferta nie do odrzucenia. Choć trudno mi w taki scenariusz uwierzyć.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując