Szneka napisał(a):

|
ja bym Go nie sprzedawał.5 mln euro na dziś to duża kwota ale na jutro może okazać się groszami.
|
Teraz to wróżenie z fusów taka prawda. W jakim kierunku pójdą ceny to nikt nie jest w stanie przewidzieć. Może się okazać, że skończy się hossa na płacenie dużych kwot za młodych Polaków. Ciężko powiedzieć. Jeżeli faktycznie na stole leżałoby 5 mln EUR to chyba byłaby to z punktu widzenia Wisły oferta nie do odrzucenia. Choć trudno mi w taki scenariusz uwierzyć.