Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26399
Stary 05.05.2020, 11:18
W mediach przeczytałem, że liga na razie nie rusza z treningami, bo sporo chorych. Czy wiadomo, jak u nas ze zdrowiem? Rozumiem, że gdyby ktoś miał objawy, to w ogóle nie myślałby o treningu i nie był testowany w poniedziałek, więc nikt nie jest w stanie ciężkim, ale mimo wszystko życzę wszystkim pełnego zdrowia.

Edit:
A tutaj już inaczej:
https://wislakrakow.com/ekstraklasa-...dnie-z-planem/

A tu z onetu o Krakowie:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...lkarzy/jcwezf9
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...testow/9wf8wxh
Ostatnio edytowane przez czaro : 05.05.2020 o godz. 13:51.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując