W mediach przeczytałem, że liga na razie nie rusza z treningami, bo sporo chorych. Czy wiadomo, jak u nas ze zdrowiem? Rozumiem, że gdyby ktoś miał objawy, to w ogóle nie myślałby o treningu i nie był testowany w poniedziałek, więc nikt nie jest w stanie ciężkim, ale mimo wszystko życzę wszystkim pełnego zdrowia.
Edit:
A tutaj już inaczej:
https://wislakrakow.com/ekstraklasa-...dnie-z-planem/
A tu z onetu o Krakowie:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...lkarzy/jcwezf9
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...testow/9wf8wxh