|
teraz to będzie walka o skład
Buchalik- pewniak
Sadlok- pewniak
Klemenz Hebert- tu może Janicki zamieszać
Burliga- póki Niepsuj nie zacznie trenować na pełen gaz
Wojtkowski- ew mak
Basha Savicević Żukow- Chuca Pawłowski Kuveljić raczej bez szans
Błaszczykowski- ew. Tupta
Turgeman- na zmiany Buksa lub Brożek
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|