Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
Od: 12.2018
Offline
#
21860
28.04.2020, 13:38
Rok temu Garbarnia płaciła ok 15-20 tys. za wynajem, a z trybun mieli tylko dół E. Więc jeżeli dogadamy się z miastem to istnieje szansa, że zmieścimy się w 20 tys. za mecz.
botulum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do botulum
Znajdź inne posty napisane przez botulum