Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21860
Stary 28.04.2020, 13:38
Rok temu Garbarnia płaciła ok 15-20 tys. za wynajem, a z trybun mieli tylko dół E. Więc jeżeli dogadamy się z miastem to istnieje szansa, że zmieścimy się w 20 tys. za mecz.
Odpowiedz cytując