Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21854
Stary 28.04.2020, 09:27
z innej baczki , ale około stadionowej , czy coś sie zmieniło w temacie sposobu rozliczania za wynajem ?
bo jeśli nie to:
1 - ogromnie zyskaliśmy na takiej umowie w kontekście pandemii i odwołanych meczy (nie płacimy jak meczów nie ma)
2 - jesli mecze będą grane bez publiczności , można by wynająć jakiś inny stadion taniej

poddaje pod dyskusje punkt drugi , czy ktoś jest w stanie przedstawic jakikolwiek argument za tym aby grać na Reymonta ?

przecież żadne argumenty "emocjonalne" w kontekscie meczy bez publiczności nie maja racji bytu , porównał bym to raczej do nagrywania programu TV , na takiej zasadzie jak fame MMA obeszło zakaz organizacji wydarzeń sportowych , czy np ostatniej Wrestlemanii , jest to po prostu nagranie materiału i w zwiazku z tym możliwość gigantycznych osczednosci

no chyba ze z jakichs wzgledo nie wchodzi to w gre ( jakas umowa z miastem ktora nas zobowiazuje do grania wylacznei w krk , albo cos w tym stylu ? )
Odpowiedz cytując