|
Gorszych relacji niż te dotychczasowe to nie bedzie.
Mogą być tylko lepsze.
Storpedowanie głupich pomysłów przy nowym zarządzie jest możliwe, bo i podobno pojawia się jakaś "wola" miasta...
To na pewno lepsza informacja niżeli status quo który trwał od lat..
|