Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14447
Stary 25.04.2020, 08:12
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Mógł być.

Przecież kozojebcy mówili wprost, że nie stać ich na odpadnięcie z LM. Ten angielski cwel był kupiony, to oczywiste.
Szkoda że wtedy nie było VARu , może by nas tak perfidnie nie przekręcili...
Odpowiedz cytując