Temat
:
TS Wisła zoorganizuje mistrzostwa przy Reymonta!
Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
Od: 09.2018
Skąd: NH
Offline
#
15
23.04.2020, 18:28
Jak to często bywa na forum. Trzeba się przy........ić dla samej zasady. Za dobrze jest.
Wyjdzie Misiek to Wam da (zainwestuje) i będziecie przeszczęśliwi.
krakus76_
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76_