Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.04.2020, 00:01
Nie wiem co mysleć. Może jedyna opcja dla TS na chwilę obecną to jest zacząć czerpać pieniądze z terenów i obiektów podległych pod TS, a z sekcjami robić takie kombinacje jak chociażby ta powyżej. Bo utrzmywać na silę sekcje w taki sposób jak dotychczas i udawać, że to ma sens na dluższą metę i żyć w tych postPRLowskich obiektach, gdzie standardy się zmieniły bo mamy już trzecią dekadę XXI wieku, i po prostu dziś wstyd jest mieć takie obiekty, czy oferować hotel w takim stanie jaki przedstawia Hotel Biała Gwiazda to nie ma sensu. Trzeba doprowadzić do poprawy infrastruktury, rozwinięciu tego, jakichś przychodów regularnych, a dopiero wtedy rozwijać sekcje i je utrzymywać z tych biznesów pobocznych m.in. To musi być przedsiębiorstwo, które będzie miało rożne źródła dochodu, bo chcąc działac szerzej i mieć rożne sekcje, rozbudowane, to trzeba kasy, biznesów i pomyslów, dobrej kadry do zarzadzania. A nie kadra do dupy, obiekty PRLowskie a sekcje w rozsypce.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.