|
"Wisła" to piłka nożna i każda inna dyscyplina. Na przestrzeni dziesiątek lat w Towarzystwie Sportowym różne sekcje (od hokeja po sporty motorowe) rozpoczynały i zawieszały działalność (z różnych przyczyn). Są jednak priorytety, a takim od zawsze była i jest piłka nożna, z tym nikt nigdy nie dyskutował.
"Śmierć" sekcji pływackiej (która już zawieszała działalność i całkiem niedawno ją - gdybyś nie wiedział - wznowiła) mogłaby nadejść szybciej - TS nie dysponuje bowiem środkami, które pozwoliłyby wyremontować obiekt, utrzymać go. Nie oddano basenu, żeby firma "zrobiła sobie saunarium", tylko po to, by mieć środki na utrzymanie innych sekcji, na bieżącą działalność, na rachunki...
Jaki związek ma wpis do hipoteki z możliwością remontu basenu przez TS Wisła - nie wiem. Ale pewnie mi zaraz wytłumaczysz.
|