Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.04.2020, 11:05
Przecież to jest śmierć sekcji odroczona w czasie.



Chciałbym widzieć twoje posta, gdyby zarządcy sekcji piłkarskiej zrobili coś podobnego. Np. na stadionie przy Reymonta zrobil centrum dla Jehowych, a piłarzy przenieśli na stadion Hutnika - bo taniej. Ciekawi mnie, czy też bys przyklasnął takiemu wychodzeniu z długów.


Ta i wiele innych sytuacji tylko potwierdza fakt, że prawdziwa Wisła to ta piłkarska, reszta skecji jest tylko dodatkiem. Można je dowolnie usuwać, przenosić, zmieniać nazwy, podkupywać licencję innym klubom itd...\


Śmiesznie trochę, bo tyle się naczytałem o "świętej ziemi" przy Reymonta, a tymczasem TS oddaje najważniejszą część (po głównej hali) swoich obiektów prywatnej firmie, żeby zrobili sobie saunarium. Obok będę budować salo fitness. Jeszcze tylko wywalić te gimnastyczki i koszykarki (kino w tym miejscu na pewno by na siebie zarabiało!) i klub TS Wisła przestanie być taki bardzo wielosekcyjny...



Co do kosztów remontu - wpis na hipotece wynosi 25 milionów złotych. Zbudowany od zera nowoczesny basen przy Kijowskiej - tyle właśnie kosztował.
Ddf