Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.04.2020, 10:43
Poza ostatnim w tabeli ŁKS najmniej pieniędzy według obecnych wyliczeń otrzymałaby Wisła Kraków. "Spadkowiczom zagwarantowano wsparcie w wysokości 750 tys. złotych. Trzynasta Wisła już na to liczyć nie może, dlatego gdyby zakończyła rozgrywki na tej pozycji, otrzymałaby zaledwie 152 tys. zł (a 14. Korona “ 586 tys. zł). Kwota ta jest tak mała, ponieważ w styczniu wszystkie drużyny otrzymały po 1 013 250 zł na poczet czwartej raty. Po odjęciu tej sumy niektóre zespoły czekają już na naprawdę niewielkie pieniądze. Chyba że są przeświadczone, że uda im się awansować na zdecydowanie wyższą pozycję. Taką narrację słyszeliśmy w Wiśle Kraków, której współwłaściciel Jarosław Królewski przypomina, że Biała Gwiazda jest najlepiej punktującym zespołem w 2020 roku, twierdzi, że spadku nikt przy Reymonta się nie obawiał. Wręcz przeciwnie: liczono na zdecydowanie wyższą pozycję. I większe wpływy..."

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...grywek/2db81tv
Odpowiedz cytując