No i git. Ja tam mam zaufanie do deyzcji trojcy i tyle. Co do kompetencji i doswiadczenia. Mi wystarczy, ze byli juz w Wisle tacy z doswiadczeniemi, kompetencjami i gowno robili, pobierajac przy tym kupe kasy. JKB chcieli Dawida? Prosze bardzo. Rozliczac bedziemy za jakis czas
