|
Otwieramy nowy, oby najlepszy rozdział w historii Wisły.
O ile rok temu, w takiej sytuacji powiedziałbym że trio przychodzi na chwilę, tak teraz z całą pewnością - szybko jej się nie pozbędą.
Trzeba być optymista, to by tylko pandemia szybko ustąpiła prawdziwemu życiu.
|