Ktoś wie co się stało z herbem wkomponowanym w trybunę zachodnią?
Pamiętam że zaraz po powrocie z Suchych Stawów czyli okolicach ostatniego mistrzostwa w 2011 r. przez jakiś czas był a później zniknął?
Pewnie musieli zdemontować na czas Euro 2012 gdy trenowali na R22 Holendrzy? Albo na mecz reprezentacji w 2016 (ale nie kojarzy czy był aż do tego czasu, chyba nie)
Tak czy siak zdemontowali i do dnia dzisiejszego nie wrócił co uważam za dużą stratę
Fajnie jakby taki element był, nawet na obu trybunach wzdłuż boiska (żeby w TV też był widoczny) tylko najlepiej większy niż ten wyżej i podświetlany tak jak to było na starym stadionie:
