serek.c2 napisał(a):

Nie rozumiem zupełnie prześmiewczego tonu tego tematu. Przed jego założeniem z przyzwoitości zorientowałeś się, jakie Wisła miała możliwości odnośnie basenu, w jakim on jest technicznie stanie (nie tylko sam basen, ale przede wszystkim instalacje, pompy itp.), jakie koszty generuje utrzymanie tego obiektu i czy Wisłę po prostu na niego stać? W cytowanym artykule masz info o nowym basenie - rozumiem, że wziąłeś pod uwagę jak na rentowność wysłużonego basenu Wisły wpłynie nowoczesny obiekt w najbliższej okolicy? A niedługo ma dodatkowo powstać basen olimpijski w Krakowie...
TS ma olbrzymie kłopoty finansowe i szuka źródeł finansowania, pewnie wiesz. Basen mógł stać pusty i gnić, mógł też obiekt zostać wykorzystany, by na nim klub zarabiał. Ile będzie zarabiał, nie wiem - liczę, że zostanie to zakomunikowane i że władze TS nie dały się w kwestiach finansowych wykiwać.
|
Myśle, że kłopot polega na tym:
Cytat:
|
Prezes TS Wisła Rafał Wisłocki nie chciał komentować zmian w obiekcie klubu.
|
Wyobraź sobie gdyby TS zorganizował konferencje wspólnie z Platinium, powiedział dokładnir to co Ty powiedziałeś i jak bardzo inny wydźwięk miałaby ta informacja.