|
Też nie do końca rozumiem co w tym złego? Przyszedł ktoś z głową, kto z nieużytków zrobi dochodową dzialalność, dając zapewne jednorazowy zastrzyk finansowy jak i późniejsze bieżące wpływy napewno większe niż dotychczas. Najistotniejsze obiekty, czyli jedna i druga hala zostały nie ruszone ( choć z tego co się orientuje Platinium udostępnia możliwość wynajęcia w określonych godzinach boiska do kosza na nowej hali, na co przez tyle czas żaden rekin biznesu nie wpadł), siłownia z tego co widziałem też jest na naprawdę wysokim poziomie, podejrzewam że w kolejce czeka rekatywacja "hotelu" i innych pustostanów.
Nie znam detali umowy - o ile dla TS cała ta inwestycja będzie przynosiła dochody (a domyślam się, że całkiem za darmo tego nie oddali) to zdecydowanie lepiej to oddac do uzytku Gibale niż zastanawiać się czy tam gdzie odpadł tynk to będzie grzyb w tym czy w przyszłym roku.
|