Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.04.2020, 21:06. TS Wisła zoorganizuje mistrzostwa przy Reymonta!
Przez skromność pana Wisłockiego, o tym wspaniałym wydarzeniu w zasadzie cisza w mediach.



A przecież warto to nagłośnić:
Cytat:
Sauny zamiast dużej pływalni w hali Wisły. Co z sekcją pływacką?


Wizualizacja saunarium przy Reymonta 22 fot. Fitness Platinium

Do końca roku w starej hali Wisły ma powstać – jak zapowiada Fitness Platinium – największe w Krakowie saunarium. Zawodnicy sekcji pływaciej TS mają trenować w pływalni, która powstaje przy alei Kijowskiej.

Magdalena Jaroszczak, manager ds. marketingu Fitness Platinium, poinformowała nas, że inwestor wyremontuje halę basenową i zmieni ją w miejsce służące do regeneracji i relaksu. Pierwsi klienci mają skorzystać z saunarium jeszcze w tym roku.

Zlikwidowana zostanie 25-metrowa pływalnia z sześcioma torami. Po zakończeniu inwestycji udostępniony zostanie basen o powierzchni 100 metrów kwadratowych z wodnym masażem. Strefa schładzania, poza standardowymi prysznicami, będzie wyposażona w studnię lodową i wiadra bosmańskie.


Gdzie trenować będą pływacy TS Wisła? Paulina Kujawa, członek zarządu stowarzyszenia i koordynator sekcji, uspokaja, ż działalność nie zostanie zawieszona. – Większość naszych zawodników jest uczniami SP nr 5, gdzie kończy się budowa basenu. Treningi będą organizowane w obiekcie przy alei Kijowskiej – informuje Kujawa.


Widok na Kopiec Kościuszki

Najważniejszą częścią nowego kompleksu przy ulicy Reymonta 22 ma być stuosobowa sauna widowiskowa do przeprowadzania ceremonii saunamistrzów. Oprócz tego znajdą się w nim sauny: japońska, solna, cedrowa aromatyczna, gorąca i o podniesionej wilgotności (Ruska Bania).
„Przygotowaliśmy także dwie łaźnie parowe, w których wilgotność sięga 80 procent, a maksymalna temperatura osiąga 60 stopni Celsjusza”– zapowiada Fitness Platinium.
W strefie wypoczynku skorzystamy z tężni solankowej i trzech jacuzzi – każde o innych właściwościach. Odprężeniu ma sprzyjać widok na Kopiec Kościuszki.
Wstęp do saunarium ma kosztować 30 złotych i nie będzie ograniczony czasowo.

Kolejna inwestycja
Prezes TS Wisła Rafał Wisłocki nie chciał komentować zmian w obiekcie klubu.



To już kolejne przedsięwzięcie przy Reymonta 22 z udziałem Fitness Platinium. W nowej hali Wisły spółka otworzyła klub The Legend. Wcześniej to miejsce nie kojarzyło się dobrze, bo siłownię prowadził tam gangster Paweł M. ps. „Misiek”.

W sezonie 2019/2020 Fitness Platinium było głównym sponsorem występujących w II lidze koszykarzy Wisły Kraków.

Proponuje kolejne inwestycje:


- na hali można spokojnie zrobić duże Tesco, albo jakiś market budowlany. Pewne zyski, a koszykarki moga grać na obiektach Korony.
- obiekty gimnastyczek można przerobić na biura - dziewczyny mogą trenować w dowolnej szkole w Krakowie.


Ku chwale Wielkiej Wisły!


PS: Niech mi ktoś jeszcze powie, że Wisła piłkarska i pozostałe sekcje to to samo...
Ddf