Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14441
Stary 09.04.2020, 11:14
przykjre troche że po tylu latach zawdowego grania w piłke , i to na wysokim sczeblu + puchary , teraz musi jezdzic na kurierce żeby wyżyć , bo jego firma najwyrazniej kiepsko przędzie , nie mówiąc już o życiu z oszczędności z piłki...

a czy był cienki (post wyżej)

na MP wystarczył i historyczny wynik w PUEFA więc powstrzymałbym się od takich komentarzy
Odpowiedz cytując