|
przykjre troche że po tylu latach zawdowego grania w piłke , i to na wysokim sczeblu + puchary , teraz musi jezdzic na kurierce żeby wyżyć , bo jego firma najwyrazniej kiepsko przędzie , nie mówiąc już o życiu z oszczędności z piłki...
a czy był cienki (post wyżej)
na MP wystarczył i historyczny wynik w PUEFA więc powstrzymałbym się od takich komentarzy
|