Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
14440
09.04.2020, 09:43
_ukoL
napisał(a):
Wszystko fajnie i sympatycznie ale... Angelo był po prostu cieńki.
Ale ja to wiem, nie musisz mi tego mówić
Niemniej, rozmówca oryginalny, choć liczyłem na więcej ciekawych smaczków
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak