Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14440
Stary 09.04.2020, 09:43
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie i sympatycznie ale... Angelo był po prostu cieńki.
Ale ja to wiem, nie musisz mi tego mówić Niemniej, rozmówca oryginalny, choć liczyłem na więcej ciekawych smaczków
Odpowiedz cytując