Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14439
Stary 09.04.2020, 08:51
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Angelo Huguesem, w którym wypowiada się m.in. na temat feralnego dwumeczu z Lazio.

https://sebastiankaniewski.pl/w-lyon...iedli-obroncy/
Wszystko fajnie i sympatycznie ale... Angelo był po prostu cieńki.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując