Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
14438
08.04.2020, 19:05
Wywiad z Angelo Huguesem, w którym wypowiada się m.in. na temat feralnego dwumeczu z Lazio.
https://sebastiankaniewski.pl/w-lyon...iedli-obroncy/
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak