"Wisła już rozmawia
Nieco inne podejście do sprawy ma prezes Wisły Kraków Piotr Obidziński, który jest gotowy na masowe negocjacje. â W związku z tym do każdego naszego zawodnika, któremu 30 czerwca skończy się kontrakt, podejdziemy indywidualnie. Musimy rozmawiać i już to robimy. Mamy wariantową strategię na wypadek różnych sytuacji i okoliczności. Trudno też teraz rozmawiać o wysokościach kontraktów zawodników, bo nie wiemy, ile pieniędzy będzie w polskiej piłce i ekstraklasie po opanowaniu epidemii â mówi prezes Białej Gwiazdy.
Przy Reymonta kontrakty wygasają 16 graczom. â Rozmowy z tą szesnastką piłkarzy są otwarte, bo musimy wiedzieć, którzy z nich chcą dalej u nas grać czy też pracować w innym charakterze. Zadajemy pytania na temat oczekiwań, ale są to negocjacje oparte na różnych opcjach w zależności od sytuacji, która nas spotka. Wspomniana szesnastka to bardzo zróżnicowana grupa zawodników. Są w niej tacy, których granie powoli zmierza do końca, gracze wypożyczeni, wypożyczeni z opcją wykupu, oraz tacy, z których sami będziemy chcieli zrezygnować. Trzeba pamiętać, że nie wszystkich udało się odpowiednio zweryfikować sportowo, bo rozgrywki zawieszono w środku sezonu. Nie każdy zawodnik dostał szansę, żeby go rzeczowo ocenić i sprawdzić, więc trzeba to jeszcze spróbować zrobić â zaznacza Obidziński."
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ntanny/qprmd21
"W przypadku Michała Maka prowadzimy rozmowy i mogę powiedzieć, że jest on bliżej niż dalej od pozostania w Krakowie na dłużej... .
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/1hzmryk