Cześć !!
Nazywam się Tomasz, jestem studentem V roku na kierunku â Zarządzanie w sporcieâ na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety poprzez udzielenie prawdziwych odpowiedzi.
Zebrany materiał badawczy posłuży wyłącznie do celów naukowych. Badanie jest przeprowadzane na potrzeby pracy magisterskiej.
Ankieta skierowana jest do polskich kibiców drużyny krajowej lub/i zagranicznej.
Ankieta ma charakter anonimowy, za udział w ankiecie serdecznie dziękuje.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...sp=sf_link
EDIT:
Poprawny link
https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link