Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14437
Stary 03.04.2020, 12:26
Wspomnienia ze zdobycia tytułu Mistrza Polski w 1978.

https://soundcloud.com/weszlofm/tego...mistrzostwo-78

Od 13:07 wspomnienie Antoniego Szymanowskiego odnośnie fety mistrzowskiej, a od 54:30 Marka Motyki... no coś kontrastują ze sobą.
Odpowiedz cytując