iamironman napisał(a):

Co Wy chcecie od Brożka? Uratował nam ligę w tym sezonie, to jest prawdziwy Bohater. Gdyby tylko chciał pokopać po przerwie to powinien być dla nas zaszczyt. Imponujący wynik strzelecki, jak na ilość spędzonych minut na boisku.
A Boguski, no cóż. Odnosiłem wrażenie, że mu się już nie bardzo chce/może. Serdecznie dziękujemy, tyle lat, tyle meczów, tyle goli. Super zawodnik (Czy się to komuś podoba czy nie).
Brak szacunku dla ludzi dzięki którym zdobywaliśmy największe trofea i byliśmy w ekstraklasie tyle lat to brak szacunku dla klubu. Proponuję gimbazie zastanowić się nad tym zanim następnym razem będzie się wyśmiewać z zawodników.
Przepraszam za komentarz, ale mam dość jechania po ikonach naszego klubu.
|
Naucz się czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie okazałem braku szacunku do Brożka. Wręcz przeciwnie bardzo lubię i cenię Pawła i wiem jakie ma zasługi dla klubu. Chciałbym, o ile mu zdrowie pozwoli, żeby zagrał kolejny sezon.