Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26386
Stary 03.04.2020, 07:19
Jesli ligi nie wznowimy, to może chociaż końcem czerwca klub zrobiłby mecz pożegnalny dla naszych legend? Z klubem pożegna się w czerwcu wielu piłkarzy, a kibice są spragnieni spotkań. Pewnie wiele zależy od postanowień ekstraklasy.
Odpowiedz cytując