Tak swoją drogą to czytając pierwsze strony tematu to myślę, że należą się przeprosiny użytkownikowi
pepe72 ze strony wielu userów

A dla pepe72 gratulacje, że czuł pismo nosem...
Jeszcze jeden ciekawy cytat:
W koncu koniec tej udreki. Wisła w rekach ludzi, ktorzy ja kochaja i nie pozwola jej przepasc.
Nie ważne kto to napisał, bo myślę, że w tamtej chwili wielu kibiców miało takie zdanie. Nie wrzucam tego, żeby śmiać się osób, bo pewnie równie dobrze ja mogłem tak wtedy napisać. Chodzi mi bardziej o to, żeby pokazać jak życie, szczególnie to kibicowskie, bywa przewrotne. I jako naukę na przyszłość dla nas wszystkich.