Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Horn
Junior Member
Od: 11.2006
Offline
#
23255
02.04.2020, 10:38
!!IRIVER!!
napisał(a):
Kto by pomyślał, że takie przez te lata wywiąże się takie nomen omen powiązanie między założycielem tematu, a jego "przedmiotem".
Najważniejsze, że po wycięciu raka (zamknięciu bandy) i chemioterapii (redukcja długu) pacjent zaczyna powoli wracać do formy i rekonwalescencja, choć pewnie jeszcze chwile potrwa, przebiega pomyślnie.
Byle by teraz pacjent nie złapał koronawirusa, albo chociaż łagodną wersję
Horn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Horn
Znajdź inne posty napisane przez Horn