KOMINEK napisał(a):

No faktycznie nawet nie pomyślałem że temat powinien zmienić nazwę.
A zaczęło się
22.08.2016, 12:17. TS Wisła właścicielem Wisły Kraków S.A.
W nawiązaniu do konferencji prasowej na Wisła.TV, Towarzystwo Sportowe przejmie (jest to już pewne, lecz jeszcze nie sfinalizowane) Wisłę Kraków S.A.
Nowe informacje niech będą udostępniane tutaj.
|
Formalnie jeszcze TS jest właścicielem. Nie szlalałbym póki nie klepną tego na umowie